WARTOŚCI I ZASADY PRAWA OCHRONY ŚRODOWISKA I PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że Konferencja "Wartości i zasady..." zostaje przesunięta na inny termin. Ze względu na dynamiczną sytuację nie jesteśmy w stanie podać Państwu nowego terminu, zrobimy to najszybciej jak to będzie możliwe. Proponujemy, aby wpłacone opłaty konferencyjne pozostały na koncie Fundacji Amicus do czasu wyznaczenia nowego terminu. Gdyby nowy termin Państwu nie pasował, Fundacja jest przygotowana na dokonanie zwrotów opłat. O szczegółach będziemy Państwa informować.

Życzymy zdrowia,
prof. dr hab. B. Rakoczy
dr Anna Brzezińska-Rawa

________________________________________________________

Szanowni Państwo,

Katedra Prawa Ochrony Środowiska i Publicznego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu serdecznie zaprasza na organizowaną w dniach 26-27 marca 2020 r. w Toruniu, Konferencję Naukową p.t.:

Wartości i zasady prawa ochrony środowiska

i planowania przestrzennego

Konferencja ma na celu wymianę poglądów i doświadczeń naukowców i praktyków zajmujących się prawem ochrony środowiska i planowaniem przestrzennym. Celem konferencji jest również stworzenie płaszczyzny naukowej integracji naukowców. Obrady odbędą się na Wydziale Prawa i Administracji UMK. W dniu 26 marca 2020 r. przewidujemy panel popołudniowy oraz uroczystą kolację.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji uczestnictwa na stronie internetowej konferencji: https://konferencjawz.umk.pl/

Udział w Konferencji jest odpłatny, liczba miejsc ograniczona. Wszelkie informacje, w tym koszty uczestnictwa oraz terminy dokonywania opłat znajdą Państwo na powyższej stronie.

  

Z wyrazami szacunku

prof. dr hab. Bartosz Rakoczy

Kierownik Katedry Prawa Ochrony Środowiska i Publicznego Prawa Gospodarczego WPiA UMK

 

UWAGA - wydłużyliśmy czas na zgłoszenia: nowy termin to

12 marca 2020 r. 

Konferencja w Toruniu